Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion Euroclub / ubytování Česká Kamenice Vítejte

Penzion Česká Kamenice Euroclub
Ubytování v České Kamenici Penzion Euroclub : Penzion - vila "Anna" charakteristická svým secesním stylem se nachází v městečku Česká Kamenice. V okolí se rozprostírá nádherná a klidná příroda. Město je vstupní branou do Národního parku Česko-Saské Švýcarsko s nezapomenutelnými pískovcovými skálami, soutěsky, vodopády a údolími.

České Kamenice penzion Euroclub ubytování :
Ubytování je ve dvou až čtyřlůžkových pokojích vybavených TV, vlastní sociální zařízení na každém pokoji. Kapacita 16 lůžek s možností přistýlky. Vlastní uzavřené a hlídané parkoviště.

Penzion Euroclub Česká Kamenice restaurace :
Součástí penzionu je vlastní restaurace, která zajišťuje stravování hostů. Možnost částečného i celodenního stravování, česká i světová kuchyně, bohatý výběr jídel i nápojů. Venkovní terasa s příjemným posezením a možností grilování na venkovním grilu, možnost zajištění živé hudby. Salonek,který je součástí restaurace lze využít k podnikovým večírkům, na rauty či svatby.

Euroclub penzion ubytování Česká Kamenice služby :
Možnost připojení k internetu. Lze se ubytovat i s rodinnými mazlíčky (psy,kočky) za příplatek 50 Kč/noc. K dispozici krytý bazén (4x8m) se saunou přímo v penzionu.

Dovolená České Švýcarsko ubytování v penzionu Euroclub okolí :
V blízkosti (200 m) se nacházejí dva tenisové kurty, nové městské koupaliště, velké množství cyklistických a turistických stezek. V zimním období za příznivých sněhových podmínek lyžování na běžkách i sjezdovkách. Centrum se nachází 5 min od penzionu, zastávka MHD 150 m a vlakové nádraží 500 m.
Penzion Česká Kamenice Euroclub - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Česká Kamenice Euroclub - disponuje restauracíPenzion Česká Kamenice Euroclub -  je k dispozici připojení na internetPenzion Česká Kamenice Euroclub -  je k dispozici letní terasaPenzion Česká Kamenice Euroclub - tenis -poblíž hoteluPenzion Česká Kamenice Euroclub - krytý bazén v hotelu.Penzion Česká Kamenice Euroclub - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Česká Kamenice Euroclub - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Česká Kamenice Euroclub - Pokoje jsou vybaveny televizorem